Lütfen bekleyiniz...

2008 den bu yana yazılım sektöründe ve farklı bir çok bilişim alanında, tecrübeli mühendis kadromuzla hızla gelişen teknolojiye uygun hizmetler üretmekteyiz. Türkiyenin ve aynı zamanda Dünyanın önde gelen firmaları ile başarılı projeler geliştirdik.
Özellikle konut ve işyeri veri yönetimi konusunda 2014 den bu yana özel ve tüzel kişilere online alanlarda nitelikli, profesyonel destek sunmaktayız.

Sabilgi olarak meskenlerde profesyonel yönetim eksikliğinden kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmak ve Türkiye’de ki “Site, apartman, rezidans, plaza vb.” yönetimine çağdaş bir tutum kazandırmak amacı ile yola çıktık. Amacımız; yöneticilik hizmetine teknolojiyi katarak huzurlu ve mutlu bir yaşam alanı sağlamak. Sabilgi sayesinde meskenler arasında herhangi bır sıkıntı yaşanmadan gerekli tüm hizmetler yerinde ve zamanında müdahale edilerek zahmetsizce yerine getirilir.

  • Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak.
  • Yaşam kalitesini artırmak.
  • Tüm kaynakların etkin kullanımı.
  • Gelir kaynaklarının artırılmasına yönelik stratejiler üretmek.

Vizyonumuz; yazılım, donanım ve sistem entegrasyonları konusunda yenilikçi fikirlere her zaman önem vererek, tecrübeleri genç beyinlerin dinamik, azimli ve hırslı yapılarıyla birleştirerek insanlığın işlerini kolaylaştıran ve daha düşük maliyetlerle üretim yapmalarına imkan sağlayan kaliteli çözümler sunmaktır.

Misyonumuz; globalleşen dünyada son kullanıcı ergonomisine uygun, yaşamı daha pratik kılan, yüksek performanslı teknolojiler üreterek hayata zaman kazanmak ve insanı değerli kılmak.

Sabilgi Site Yönetim Yazılımı
Sabilgi Site Yönetim Yazılımı

Tasarım

Tasarım trendlerine uygun sizi veya firmanızı en iyi şekilde temsil edecek tasarımları hazırlıyoruz.

Yazılım

Kullanılan algoritmalar ve kodlamalar, şirketimizde ki Profesyonel Bilgisayar Mühendisleri tarafından en hızlı sonucu verecek şekilde analiz yapılarak hazırlanır.

Destek

Hizmet öncesi ve sonrası yaşadığınız sorunları müşteri memnuniyeti ilkemize dayanarak en kısa zamanda çözüme ulaştırıyoruz.

Misyonumuz; globalleşen dünya da son kullanıcı ergonomisine uygun, yaşamı daha pratik kılan, yüksek performanslı teknolojiler üreterek hayata zaman kazanmak ve insanı değerli kılmak.

WhatsApp Destek